fbpx

Naše služby sú navrhnuté tak, aby pomohli spoločnostiam všetkých veľkostí a typov prekonať ich digitálne problémy

Čo robíme

Zameriavame sa hlavne na vývoj cloudových a mobilných aplikácií, tvorbu webových stránok na platforme WordPress a WooCommerce, digitálny dizajn vrátane UI, UX a brand identity. Naše služby tiež zahŕňajú digitálny marketing a rôzne poradenské služby.

Chcete nás vyskúšať ? Porozprávajme sa

Mobilné a cloudové aplikácie

Pri vývoji mobilných a cloudových aplikácií staviame do popredia predovšetkým ciele a predstavy našich klientov, kde sa prostredníctvom diskusie snažíme pochopiť ich víziu a potreby, aby sme za pomoci našich technických znalostí vytvorili riešenie na mieru, ktoré zodpovedá ich požiadavkám.

Dizajn

Náš tím talentovaných dizajnérov kombinuje precíznosť a kreativitu, aby vytvoril vizuálne príťažlivé a user-friendly vizuály, ktoré pozdvihnú každú značku. Od dizajnu moderných používateľských rozhraní (UI) cez návrhy bohatých užívateľských zážitkov (UX), až po tvorbu silnej identity značky.

WordPress & WooCommerce

S viac ako 15 ročnými skúsenosťami sa špecializujeme na vývoj WordPress a WooCommerce riešení, ktoré umožňujú firmám všetkých veľkostí dosiahnuť svoje ciele v online priestore. Pre našich klientov vytvárame širokú škálu produktov, od jedinečného dizajnu webstránky, cez internetové obchody až po riešenia na mieru.

Marketing

Od vizuálov, ktoré upútajú pozornosť vášho publika, po odvážne vyhlásenia, ktoré dovolia vašej značke vyniknúť. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše vízie a vytvoriť niečo skutočne výnimočné.

Poradenstvo & audit

Veríme, že design, technológie a marketing sú všetky neoddeliteľnou súčasťou úspešnej digitálnej stratégie. Preto ponúkame komplexné konzultačné a IT náborové služby, ktoré pokrývajú spomenuté, ale aj ďalšie oblasti.

Technológie

Radi objavujeme nové technológie a posúvame hranice toho, čo je možné. Neustále experimentujeme a hľadáme nové spôsoby vytvárania inovatívnych riešení pre našich klientov, so zameraním na moderné nástroje ako strojové učenie, chat GPT a AR/VR.

Ochrana dát je pre nás dôležitá

Vynaložili sme veľké úsilie, aby sme zaistili splnenie prísnych noriem certifikácie ISO 27001, čo vám dáva istotu, že vaše citlivé informácie sú u nás v bezpečí.

Držíme krok s inováciami

Zaujímajú vás technológie ? Porozprávajme sa

Experimentujeme s novými technológiami, vďaka čomu sme schopný držať krok s inováciami a v budúcnosti tak poskytovať našim klientom modernejšie služby.

AI a chatGPT

Big Data

AR/VR Tech

Prečo spolupracovať s nami ?

Snažíme sa o dokonalosť vo všetkom, čo robíme a ideme aj nad rámec možného aby sme našim klientom priniesli výnimočné výsledky.

Máte viac otázok ? Porozprávajme sa..

Odhodlaný a talentovaný tím

Sme odhodlaní budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere, spolupráci a vzdelávaní využívaním našich rozsiahlych skúseností v oblasti technológií.

Vždy o krok napred vďaka vzdelávaniu

Dali sme si sľub, že vďaka neustálemu vzdelávaniu v oblasti nových technológií, sledovaniu trendov a príležitostí budeme stále o krok napred, aby sme mohli poskytovať nadčasové riešenia.

Skúsení a otvorení

S viac ako 15 ročnými skúsenosťami sa na nás môžete spoľahnúť. Podporujeme otvorenú komunikáciu aby sme umocnili pocit dôvery a partnerstva.