fbpx

V okto—digital sme tím, ktorý verí v hodnotu tvrdej práce a odhodlania.

Snažíme sa o dokonalosť vo všetkom, čo robíme a ideme aj nad rámec možného, aby sme našim klientom poskytli výnimočné výsledky. Chápeme tiež dôležitosť rovnováhy a podpory pozitívneho pracovného prostredia. Veríme, že oslavy úspechov a pestovanie živej firemnej kultúry sú neoddeliteľnou súčasťou nášho kolektívneho rastu a šťastia.

Máme misiu

Naším poslaním je poskytovať klientom najlepšie digitálne riešenia a podporu, a zároveň ich vybaviť vedomosťami, ktoré potrebujú na úspech v rýchlo sa meniacom svete. Sme odhodlaní budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere, spolupráci a vzdelávaní, využívaním našich rozsiahlych skúseností v oblasti technológií.

Pozrite sa čo sme urobili pre našich klientov

Vízia

Našou víziou je byť partnerom v oblasti digitálnych technológií, na ktorého sa klienti v rámci svojej digitálnej transformácie môžu spoľahnúť.

Sľubujeme, že vďaka neustálemu vzdelávaniu sa v oblasti nových technológií, sledovaniu trendov a príležitostí, budeme stále o krok napred, aby sme mohli našim klientom poskytovať špičkové riešenia prispôsobené ich špecifickým potrebám. Týmto sa zaväzujeme budovať kultúru dôvery a vzájomného rešpektu, ktorá umožní dlhodobé partnerstvá.

Prostredníctvom nášho odhodlania, záväzku a odborných znalostí sa snažíme pomôcť našim klientom uspieť v neustále sa vyvíjajúcom digitálnom prostredí.

Naše základné hodnoty

Spoľahlivosť
Otvorenosť
Inovatívnosť

Kultúra

Miesto, kde je každého hlas vypočutý.

V okto-digital veríme v budovanie kultúry založenej na spolupráci a rešpekte. Snažíme sa vytvárať prostredie, kde sa každý cíti byť cenný a rešpektovaný, bez ohľadu na jeho pôvod alebo identitu. Podporujeme otvorenú komunikáciu medzi kolegami, zákazníkmi a partnermi, aby mohol každý efektívne prispieť svojimi nápadmi a postrehmi.

Naším cieľom je podporovať kreativitu, poskytovaním atmosféry dôvery a vzájomného porozumenia. Zaviazali sme sa spolupracovať ako tím, aby sme dosiahli naše ciele, pričom si vážime aj individuálny prínos každého človeka v našom tíme. S týmto zameraním na spoluprácu, rovnosť, otvorenosť a rešpekt dúfame, že vybudujeme pracovisko, ktoré nám všetkým umožní naplno využiť náš potenciál.

Teambuilding

Spoločné budovanie silnejšieho tímu.

Kariéra

Neustále hľadáme talentovaných ľudí

Veríme, že vzdelávanie a rast by sa nikdy nemali zastaviť. Ceníme si tých, ktorí túžia objavovať nové zručnosti, prijímať výzvy, a tvrdo pracujú, aby sa stali najlepšou verziou samých seba. Ak máte chuť učiť sa a uspieť, pošlite nám svoj životopis a pridajte sa k nášmu tímu!

Pracujte v
okto—digital

Už len niekoľko formulárových polí vás delí od toho, aby ste mohli vyniknúť svojim talentom a podeliť sa s nami o svoj príbeh.

Staňte sa
našim stážistom

Dajte svojej budúcnosti lepší štart. Vyplňte formulár a vyskúšajte si život v digitálnej agentúre.

Pracujte v okto—digital

Už len niekoľko formulárových polí vás delí od toho, aby ste mohli vyniknúť svojim talentom a podeliť sa s nami o svoj príbeh.

  Nahraj svoj životopisPDF, DOC, DOCX (max. size 10MB)

  Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a podlieha pravidlám ochrany osobných údajov a zmluvným podmienkam spoločnosti Google.

  Staňte sa našim stážistom

  Dajte svojej budúcnosti lepší štart. Vyplňte formulár a vyskúšajte si život v digitálnej agentúre.

   Nahraj svoj životopis PDF, DOC, DOCX (max. size 10MB)

   Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a podlieha pravidlám ochrany osobných údajov a zmluvným podmienkam spoločnosti Google.

   Ochrana dát je pre nás dôležitá

   Vynaložili sme veľké úsilie, aby sme zaistili splnenie prísnych noriem certifikácie ISO 27001, čo vám dáva istotu, že vaše citlivé informácie sú u nás v bezpečí.

   S hrdosťou vám predstavujeme náš in-house projekt

   Chcete podcast? Porozprávajme sa