fbpx

Základ

Keď pracujeme na dizajne (webstránky, aplikácie alebo inej digitálnej obrazovky), chceme si byť istí, že vaši zákazníci budú spokojní, a že budú rozumieť tomu, kto ste a o čo vám ide. Tvrdo pracujeme na tom, aby bolo všetko pekné, jednoduché a funkčné.

V dizajne digitálnych produktov sa zameriavame na

Dizajn digitálnych produktov

„Dizajn nie je len o tom ako to vyzerá. Dizajn je o tom ako to funguje.“ – Steve Jobs

Keďže sa digitálne prostredie neustále vyvíja, chápeme dôležitosť dizajnu produktov, ktoré vyniknú na preplnenom trhu.

Náš tím dizajnérov pristupuje ku každému projektu s precíznosťou a dôrazom na detail, pričom zaisťuje, že každý prvok je premyslene vytvorený a optimalizovaný pre použiteľnosť. Spájame estetiku s funkčnosťou, vytvárame intuitívne rozhrania, ktoré zapájajú používateľov a zlepšujú ich celkový zážitok.

Pozrite si príklady dizajnu digitálnych produktov v našich najnovších prípadových štúdiách.

Aké typy digitálnych produktov dizajnujeme ?

  • Mobilné aplikácie
  • Cloud aplikácie
  • Rozhrania aplikácií
  • Webové stránky
  • E-mail marketing
  • Obsah na sociálne siete
  • Ilustrácie

Používateľská skúsenosť a rozhranie

Jednoduché ale užitočné.

Cieľom dizajnu používateľského rozhrania (UI) a používateľského zážitku (UX) je, aby bolo používanie počítačov a telefónov jednoduché a príjemné.

My sa sústredíme na to, aby sme tento cieľ naplnili. Zjednodušujeme a zefektívňujeme interakciu medzi ľuďmi a digitálnymi obrazovkami, vďaka čomu je jednoduchá a účinná. Uprednostňovaním potrieb a preferencií používateľov zaisťujeme, že naše návrhy umožnia bezproblémové používanie, čím sa eliminuje potreba, aby používatelia vyvíjali nadmerné duševné úsilie.

Zatiaľ čo funkčnosť zaisťuje, že produkt slúži svojmu zamýšľanému účelu, vizuálna príťažlivosť pridáva zákazníkom ďalšiu vrstvu zábavy a potešenia. Starostlivo zvažujeme rozloženie, orientáciu a prezentáciu informácií, aby sme zaistili, že používatelia môžu bez námahy interagovať s produktom a intuitívne nájsť to, čo potrebujú. V našom prístupe k UI/UX dizajnu sa sústreďujeme na to, aby sa používatelia dostali do popredia.

Pozrite si príklady UX/UI dizajnu v našich najnovších prípadových štúdiách.

Branding

Identita značky je ako navrhovanie tých unikátnych šiat, ktoré si môžete obliecť, aby ste ukázali, kto naozaj ste.

Branding prináša odpoveď na otázku “Ako vyzerám?”

Presne tak, ako ľudia nosia oblečenie aby ukázali, kým naozaj sú, my používame obrázky, farby, a fonty aby sme ukázali, čo robíte a v čo veríte. Je to ako špeciálny kostým, ktorý ľuďom pomáha spoznať vás a zapamätať si vás.

Pozrite si príklady brandingu v našich najnovších prípadových štúdiách.