fbpx

WordPress & WooCommerce

Ako to robíme ?

Využívame komplexný prístup k vývoju pomocou systémov WordPress a WooCommerce so zameraním na používateľskú skúsenosť, bezpečnosť a škálovateľnosť, aby sme zaistili, že váš web alebo internetový obchod bude optimalizovaný pre úspech. S našou pomocou môžete zvýšiť svoj úspech v online svete a ľahko dosiahnuť svoje obchodné ciele.

Vo WordPress a WooCommerce službách sa zameriavame na

WordPress

WordPress umožňuje aj nie-technicky založeným používateľom jednoducho vytvoriť a spravovať obsah na ich webových stránkach.

WordPress je výkonný a všestranný systém na správu obsahu, ktorý možno využiť na vytváranie rôznych webových stránok, od blogov až po firemné prezentácie. Ponúka množstvo výhod oproti iným platformám, vrátane vysokého výkonu, bezpečnosti, možností flexibilnej správy obsahu, prehľadných galérií médií a jednoduchosti použitia.

Čo viac? Pri vytváraní WordPress webu využívame unikátne responzívne návrhy, takže vaša konkurencia nebude mať rovnaký vzhľad ako vy. Navyše je, pre maximálnu dostupnosť, súčasťou každého balíka aj optimalizácia pre mobilné zariadenia!

Pozrite si naše najnovšie prípadové štúdie, kde nájdete príklady WordPress webových stránok.

Woocommerce

WooCommerce je pre spoločnosti skvelým nástrojom na predaj tovarov alebo služieb.

WooCommerce je výkonné riešenie elektronického obchodu, ktoré ponúka firmám všetkých veľkostí príležitosť jednoducho spravovať a predávať svoje produkty v online svete. S WooCommerce si môžete vytvoriť internetový obchod s tisíckami produktov v akomkoľvek jazyku, farbe alebo veľkosti bez akýchkoľvek prekážok.

Ponúka nástroje na riadenie skladu, možnosti fakturácie, rôzne spôsoby dopravy a širokú škálu platobných brán pre pohodlie vašich zákazníkov.

Navyše, moderné technológie ako Luigi’s Box, ElasticSeach a Order offloading možno využiť na ďalšie vylepšenie funkcií WooCoomerce a synchronizáciu s vaším skladom pomocou REST API pre maximálnu efektivitu.

Týmto spôsobom môžete predávať svoje produkty prostredníctvom systému s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý dokáže spracovať veľké množstvo dát.

Pozrite si príklady WooCommerce webstránok v našich najnovších prípadových štúdiách.

Úpravy na mieru

Buďte šikovní, a doprajte svojim zákazníkom lepší štart.

Prispôsobenie a rozšírenie funkčnosti vášho webu je skvelý spôsob, ako poskytnúť vašim zákazníkom lepší zážitok. S modernými riešeniami môžete prepojiť akékoľvek API alebo webovú službu s interným systémom a ponúknuť tak viac služieb, ktoré prilákajú a udržia zákazníkov.

Môžete zaznamenávať potenciálnych zákazníkov do databázy vašich obchodných kontaktov, aktualizovať zásoby v reálnom čase, umožniť zákazníkom sledovať výrobný proces ich produktu alebo overiť oprávnenosť nákupu na zariadeniach – to všetko sú úlohy, ktoré možno automatizovať pomocou moderných riešení.

Prispôsobením a rozšírením funkčnosti webovej stránky využijete výkonné nástroje, ktoré zvýšia spokojnosť zákazníkov a zároveň zvýšia efektivitu.

Pracujeme s najpokročilejšími technológiami na trhu

Google Cloud Platform
Adobe Creative Cloud
Atlassian Jira
Bitbucket
Digital Ocean
Amazon Web Services
Hubspot
ActiveCampaign
SalesForce