fbpx

Yacht & Fun

Boli sme potešení, že sme mohli pracovať na projekte re-dizajnu webovej stránky pre spoločnosť na prenájom jácht v Chorvátsku, keďže zdieľame spoločnú vášeň pre plavbu po mori.

2022
Web, WordPress, Dizajn

O projekte

Náš dlhodobý klient Yacht and Fun, ktorý sa o nás stará každý rok počas našej plavebnej expedície, nás požiadal o re-dizajn svojej existujúcej webovej stránky, ktorá už nespĺňala dnešné štandardy.

V prvom kroku, bolo potrebné prekopať celú štruktúru stránky tak, aby všetci návštevníci našli to čo hľadajú jednoducho a rýchlo. Po zadefinovaní štruktúry sme pokračovali našim štandardným postupom a pripravili wireframe, vďaka ktorému sme zadefinovali celkovú funkcionalitu webovej stránky. Pripravili sme nové sekcie, vďaka ktorým majú návštevníci možnosť prezerať si aktuálnu ponuku lodí, ich ceny vo vybraných mesiacoch a následnú rezerváciu. V dizajne sme zvolili farby značky, ktorá je ladená do modrých farieb a precízne ladí s fotografiami morského prostredia.

Webovú stránku sme nasadili na administračný systém WordPress, s ktorým máme dlhé roky skúseností a predpripravili sme rozhranie aj na automatickú komunikáciu s API rozhraním celosvetového rezervačného systému Nausys, ktorý má spoločnosť v pláne implementovať v priebehu najbližšej sezóny. Zjednoduší sa tým rezervácia lodí a sprehľadní ich aktuálna vyťaženosť. Webová stránka je ako vždy plne responzívna a ktorúkoľvek jachtu si môžu návštevníci rezervovať aj cez mobilný telefón.

Preskúmať viac prác