fbpx

Šlágr.tv App

Vytvorili sme aplikáciu na streamovanie hudby, v ktorej si používatelia môžu užívať svoj obľúbený hudobný obsah z produkcie kanála Šláger TV.

2023
Aplikácia, Vývoj na mieru

O projekte

Vyvinuli sme aplikáciu na streamovanie hudby, aby sme poskytli pohodlný prístup k obľúbeným skladbám divákom televízneho kanála Šláger TV. Naším cieľom bolo umožniť používateľom vychutnať si ich obľúbenú hudbu zo svojich mobilných zariadení, vďaka čomu môžu počúvať ich obľúbené melódie kedykoľvek a kdekoľvek, dokonca aj na cestách.

S intuitívnou orientáciou a rozhraním ľahkým na používanie, prináša naša aplikácia používateľom radosť z hudby na dosah ruky a ponúka pohodlnú a zaujímavú platformu pre hudobných nadšencov na hľadanie, objavovanie a vychutnávanie si svojich obľúbených skladieb.

“Nevieme si predstaviť lepšiu spoluprácu. Ich profesionálny prístup ku všetkým požiadavkám nás presvedčil, že táto spoločnosť má vďaka svojmu vedeniu a zostavenému tímu obrovský potenciál rastu.”

Karol Konárik — CEO @ EUROCOMPANY ®

Funkcie

Vďaka rozsiahlej knižnici skladieb, albumov a zoznamov skladieb rôznych žánrov a interpretov môžu používatelia streamovať hudbu vo vysokej kvalite kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia ponúka bezproblémový a prispôsobený zážitok z počúvania, ktorý používateľom umožňuje objavovať novú hudbu na základe ich preferencií a vytvárať si vlastné prispôsobené zoznamy skladieb.

Administrácia aplikácie na mieru

V rámci aplikácie sme vyvinuli komplexný administračný panel na správu rozsiahlej databázy interpretov, skladieb, playlistov a albumov. Tento panel umožňuje správcom bezproblémovo vykonávať potrebné zmeny a aktualizácie.

Okrem toho poskytuje nástroje na správu produktov v sekcii e-commerce, video pozdravov, používateľských účtov, odberov, nastavení aplikácií a mnoho ďalšieho.

Administračný panel slúži ako centralizované stredisko pre efektívnu správu rôznych aspektov aplikácie a zaisťuje jej hladký chod.

Sociálne siete a marketing

Pripravili sme aj niekoľko marketingových materiálov na podporu propagácie aplikácie prostredníctvom online reklamy. Patrili medzi ne printové materiály, videá, presvedčivé znenie reklamy a cielené posolstvá prispôsobené zamýšľanému publiku. Naše marketingové úsilie bolo zamerané na prilákanie a zapojenie cieľového publika, čo v konečnom dôsledku zvýšilo počet stiahnutí aplikácie a zapojenie používateľov.

Preskúmať viac prác