fbpx

TruPoint

Pre kanadskú technologickú spoločnosť sme navrhli a pripravili novú webovú stránku. Náš tím úzko spolupracoval s klientom, aby pochopil jeho jedinečné potreby a ciele týkajúce sa webovej stránky.

2022
Web, WordPress, Dizajn

O projekte

TruPoint je digitálna technologická spoločnosť, ktorá uľahčuje podnikanie, umožňuje lepšie prepojenie so zákazníkmi a otvára cestu inováciám. Ich platforma TruPoint ponúka firmám bezpečnosť, kontrolu dodržiavania predpisov a technológie práce odkiaľkoľvek, čo im pomáha zostať konkurencieschopnými v dnešnom rýchlo sa meniacom digitálnom prostredí.

Wireframes

Aby sme zaručili spokojnosť zákazníka, začali sme proces návrhu webovej stránky vytvorením wireframeov celej stránky vďaka čomu sme dokázali vytvoriť jasný a podrobný plán rozloženia, štruktúry a funkčnosti stránky, čím sme zabezpečili, že bude spĺňať potreby a očakávania klienta.

Wireframes nám umožnili vykonať potrebné úpravy a vylepšenia pred pokračovaním v samotnom návrhu webovej stránky, čím sme z dlhodobého hľadiska ušetrili čas a náklady. Konečným výsledkom je webová stránka, ktorá efektívne plní ciele klienta a poskytuje zákazníkom bezproblémovú, user-friendly skúsenosť.

Webová stránka

Po schválení wireframeov a štruktúry stránky sme do návrhu začali začleňovať branding klienta. Všetky obrázky a ilustrácie sme starostlivo vyberali a upravili podľa potreby tak, aby vyhovovali jeho špecifickým požiadavkám.

Zamerali sme sa na to, aby vizuály presne odrážali a dopĺňali obsah, s ktorým boli spárované, čo viedlo k tvorbe uhladenej, modernej, technologickej webovej stránky.

Náš tím usilovne pracoval na vytvorení súdržného vizuálneho príbehu, ktorý efektívne odprezentuje identitu, hodnoty a ponuky klienta. Výsledný dizajn webovej stránky je esteticky a užívateľsky príjemný.

"Tím okto—digital nám pomohol transformovať našu webovú stránku počas významného rebrandingu našej spoločnosti. Vdýchli našej vízii život prostredníctvom jednoduchého a flexibilného procesu navrhovania a išli aj nad rámec, aby sme mohli úspešne odštartovať. Vrelo ich odporúčam."

Michael Turcsanyi — CEO @ TruPoint
Preskúmať viac prác