fbpx

Tri Duby Golf

Dizajn webovej stránky pre golfový rezort obklopený prírodou, nachádzajúci sa v srdci Slovenska.

2022
Digitálny dizajn, tlačový dizajn, WordPress, programovanie

O projekte

Klient nás poveril úlohou komplexného redizajnu webovej stránky existujúceho golfového ihriska. Nanovo sme definovali štruktúru webovej stránky aby sme ju optimalizovali pre jednoduché používanie a zrozumiteľnú navigáciu. Prenesenie atmosféry golfového ihriska cez digitálnu obrazovku sme podporili začlenením videa v celej šírke do hlavičky. Video zachytáva emóciu ihriska a poskytuje návštevníkom stránky pútavý a dynamický úvod.

Tri Duby Golf Resort

Golfový rezort Tri Duby sa nachádza v malebnom prostredí obklopenom úchvatnou scenériou na úpätí Kremnických vrchov a ponúka jedinečný výhľad na obdivovanie okolitých pohorí. Napriek tomu, že je obklopený horami, golfová sezóna tu začína v polovici apríla a trvá až do posledného novembrového týždňa, čo poskytuje nadšencom dostatok času, oddať sa svojej vášni.

“Nevieme si predstaviť lepšiu spoluprácu a ich profesionálny prístup ku všetkým požiadavkám nás presvedčil, že táto spoločnosť má vďaka svojmu vedeniu a zostavenému tímu obrovský potenciál rastu.”

Karol Konárik — CEO @ EUROCOMPANY ®

Tri Duby Residence

Nová výzva prišla, keď nás klient požiadal o pridanie novej sekcie na svoju webovú stránku, ktorá by prezentovala jeho aktivity v oblasti realitného trhu. Aby sme to dosiahli, dostali sme niekoľko vizuálov zobrazujúcich, ako budú nové domy vyzerať.

Našou úlohou bolo integrovať tieto vizuály do celkového štýlu webovej stránky pri zachovaní celistvosti pôvodného dizajnu.

Členská zóna

Pre zjednodušenie komunikácie a zdieľania informácií medzi členmi a vedením golfového klubu sme vytvorili privátnu zónu. V tejto zóne majú členovia klubu prístup k najnovším informáciám o nadchádzajúcich udalostiach a stretnutiach. Zjednodušili sme aj proces fakturácie, integráciou fakturačného softvéru klienta s členskou zónou. Členovia teraz môžu platiť svoje ročné členské jednoduchšie, priamo z privátnej zóny. Naším cieľom bolo poskytnúť členom klubu užívateľsky príjemnú a pohodlnú platformu, ktorá zefektívňuje ich skúsenosti a zvyšuje ich celkovú spokojnosť s klubom.

Sociálne siete

Na propagáciu aktivít golfového klubu sme navrhli súbor príspevkov a obrázkov pre sociálne siete, ktoré sú v súlade s identitou značky a dopĺňajú novú webovú stránku. Náš tím pracoval na tom, aby zabezpečil, že správy a vizuály budú presne odrážať hodnoty, víziu a poslanie klubu.

Naším cieľom bolo vytvoriť súdržný a konzistentný vizuálny príbeh, ktorý priláka návštevníkov, aby si prezreli webovú stránku a jej ponuku.

Offline branding

Na podporu offline marketingového úsilia golfového klubu sme vytvorili niekoľko marketingových materiálov. Zahŕňajúc brožúry a bannery propagujúce klub, ako aj brožúrku propagujúcu realitný projekt klienta.

Preskúmať viac prác