fbpx

SHTOODIO

Dizajn brandu a webovej stránky pre náš podcastový boutique Shtoodio, kde produkujeme podcasty, ktoré sa dajú počúvať, pozerať aj čítať.

2022
Web, Branding, Brand Dizajn

O projekte

Ako vášniví nadšenci podcastov sme sa chceli dozvedieť viac o produkčných a marketingových aspektoch podcastov. Za týmto účelom sme priamo v srdci Slovenska vytvorili špičkové zariadenie, ktoré umožňuje kvalitné nahrávanie zvuku. Využitím našich skúseností v oblasti digitálnych technológií a marketingu sme tiež vytvorili platformu na budovanie vzťahov v tomto odvetví.

Voláme to „Shtoodio – podcastový boutique“ a ponúka viac než len nahrávacie služby. Okrem nich môžeme firmám poskytnúť aj kompletný marketingový balík, ktorý rozšíri našu podporu nad rámec nahrávacieho procesu. Podcastový Boutique je jedinečná platforma, ktorá poskytuje komplexný balík služieb pre produkciu a marketing podcastov, ktoré uspokoja potreby podnikov všetkých veľkostí.

Našou prvou výzvou bolo navrhnúť logo, ktoré odráža zvuk a zároveň zachováva minimalistickú a nenápadnú estetiku. Dostali sme nápad nahrať zvuk slova „Shtoodio“ a premeniť zvukovú vlnu na dizajn loga. Tento prístup vyústil do jedinečného a inovatívneho loga, ktoré efektívne reprezentuje našu zvukovo orientovanú identitu značky.

Webstránka

Od začiatku sme si predstavovali webovú stránku s tmavou tématikou, ktorá sprostredkuje atmosféru štúdia, zvýraznenú farbami z nášho loga pre kontrast na vybraných prvkoch. Štruktúra webovej stránky je navrhnutá tak, aby bola jednoduchá a intuitívna, čo návštevníkom umožňuje ľahko nájsť to, čo hľadajú.

Naším cieľom bolo vytvoriť vizuálne pekný a pohlcujúci zážitok, ktorý presne odráža identitu a hodnoty našej značky. Výsledný dizajn webovej stránky efektívne vystihuje podstatu nášho štúdia a ponúka pútavú a užívateľsky príjemnú platformu pre našich klientov a návštevníkov.

Offline branding

Aby sme zákazníkom poskytli viac “hmatateľný” zážitok, vytvorili sme rad marketingových materiálov. Tieto predmety umožňujú zákazníkom interagovať s našou značkou a produktmi výraznejším spôsobom, čo pomáha vytvárať hlbšie spojenie a zvyšovať lojalitu k značke.

Naším cieľom bolo vytvoriť nezabudnuteľný a pútavý zážitok, ktorý bude rezonovať u našich zákazníkov a podporí tak silný vzťah k značke a lojalitu.

Preskúmať viac prác