fbpx

Farmi Profi

Webstránka a technické riešenie na mieru pre spoločnosť FARMI – PROFI, ktorá sa zameriava na vzdelávanie v medicíne a farmácii.

2019
Web, WordPress, B2B

O projekte

Jednalo sa o veľmi komplexný projekt, s dlhým zoznamom špecifických požiadaviek od klienta, ktoré zahŕňali veľký počet automatizačných procesov. Prvým krokom bol výber vhodného vývojového prostredia, ktoré bude pokrývať front-end aj back-end aspekty projektu, tak aby sme zabezpečili, že spĺňajú potreby a špecifikácie klienta.

Napriek technickým výzvam sme sa naďalej sústredili na poskytovanie vysokokvalitného produktu, ktorý efektívne spĺňa ciele klienta. Konečným výsledkom bol zložitý a efektívny automatizačný systém, ktorý prekonal očakávania klienta a priniesol významnú hodnotu jeho podnikaniu.

Wireframes

Aby sme sa uistili, že dokážeme splniť súčasné a budúce požiadavky klienta, začali sme projekt vytvorením komplexnej sady wireframeov. To nám umožnilo identifikovať a riešiť všetky potenciálne výzvy ešte pred začatím skutočného procesu vývoja.

Wireframes nám pomohli podrobne zmapovať štruktúru stránky, funkčnosť a používateľské rozhranie a poskytli jasný plán projektu. Proaktívnym prístupom sa nám podarilo zabezpečiť požiadavky klienta do budúcnosti a zaistiť, že stránka bude prispôsobiteľná podľa toho, ako bude ich podnikanie rásť.

Webstránka

Klient mal špecifickú vizuálnu požiadavku na dizajn webovej stránky, ktorá zahŕňala začlenenie ilustrácií s medicínskym pozadím, zdôraznil však aj dôležitosť zachovania profesionálneho vzhľadu.

Sústredili sme sa na dosiahnutie rovnováhy medzi týmito dvoma aspektmi a vytvorili ilustrácie, ktoré efektívne vyjadrili klientovo posolstvo a zároveň dodržali identitu jeho značky.

Každú ilustráciu sme starostlivo vyberali, aby sme zabezpečili, že bude nielen vizuálne pútavá, ale aj vhodná pre obsah, ku ktorému patrí. Konečným výsledkom bol dizajn webovej stránky, ktorý efektívne vyvážil vizuálne požiadavky klienta s ich potrebou profesionálneho vzhľadu, čím návštevníkom stránky poskytol pútavý a vizuálne pekný zážitok.

"Spolupráca s okto—digital na tomto náročnom projekte bola na veľmi vysokej úrovni. Vážime si profesionalitu, prístup, spoľahlivosť, férovosť a ochotu rýchlo zapracovať požadované zmeny. V budúcnosti plánujeme niekoľko ďalších veľkých projektov a už teraz vieme, na koho sa obrátime."

PharmDr. Katarína Bilá — Managing Director @ FARMI - PROFI, spol. s r.o.

B2B členská zóna

Najväčšou výzvou projektu bol vývoj B2B členskej zóny, ktorá umožní klientovi vytvoriť a riadiť udalosti – online aj offline – ako aj spracovávať registráciu návštevníkov, registráciu spíkrov, ubytovanie a rezervácie služieb tretími stranami.

Návštevníci sú informovaní o zmenách svojich rezervácií a môžu aktualizovať svoje profilové informácie či zaplatiť registračné poplatky online, a to buď kreditnou kartou alebo bankovým prevodom.

Všetky tieto údaje sú prepojené s fakturačnými riešeniami a platobnými bránami klienta, ako aj s jeho marketingovými nástrojmi vrátane newslettrov a sociálnych sietí.

Výsledkom bol komplexný a efektívny systém, ktorý dokonale spĺňal potreby a očakávania klienta.

Preskúmať viac prác