fbpx

Pharmacopola App

Vďaka spoločnosti PHARMACOPOLA sme vyvinuli mobilnú aplikáciu, ktorá uľahčuje komunikáciu medzi zamestnávateľom a zamestnancami.

2023
Vývoj mobilnej aplikácie, Dizajn

O projekte

Cieľom bolo vytvoriť komunikačnú platformu, ktorá zlepší komunikáciu a uľahčí spoločnosti PHARMACOPOLA spojenie s ich zamestnancami. Aplikácia je navrhnutá tak, aby bola užívateľsky príjemná a intuitívna, s množstvom funkcií. Pomocou nej PHARMACOPOLA zabezpečuje to, že jej zamestnanci ostanú informovaní a produktívni.

Teší nás pracovať na inovatívnych riešeniach, ktoré zlepšujú spôsob, akým firmy fungujú, a tešíme sa na to, keď uvidíme, aký vplyv bude mať táto aplikácia na úspech nášho klienta.

“V mene tímu Pharmacopola by som rád poďakoval spoločnosti okto—digital za veľmi úspešnú spoluprácu a príspevok k dizajnu.”

Andrej Zigo — CEO @ Pharmacopola s.r.o.

Funkcie

Mobilná aplikácia je navrhnutá tak, aby zlepšila komunikáciu medzi spoločnosťou a jej zamestnancami a poskytuje celý rad funkcií, vďaka ktorým sú zamestnanci informovaní a navzájom prepojení.

Aplikácia obsahuje celofiremný adresár kontaktov, ktorý umožňuje zamestnancom jednoducho sa spojiť s kolegami v celej organizácii. Okrem toho môžu zamestnanci pomocou aplikácie predkladať manažmentu rôzne požiadavky, čím sa zabezpečí, že dostanú včasné odpovede na svoje otázky.

Aplikácia tiež obsahuje funkciu, ktorá zobrazuje blížiace sa výročia, ako aj nástroj pre zamestnancov na nahlásenie dovolenky alebo práceneschopnosti.

Vlastná administrácia

Pre správu obsahu mobilnej aplikácie sme vyvinuli administračnú konzolu, ktorá poskytuje firme centralizované ovládanie všetkých funkcií aplikácie. Konzola je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko používať a bola dostupná odkiaľkoľvek.

Konzola je tiež pripojená k firemnému CRM, čo zabezpečuje automatickú synchronizáciu údajov zamestnancov a umožňuje efektívnu správu oznámení, push notifikácií, prieskumov a ďalších kľúčových funkcií, čo pomáha zabezpečiť konzistentnú a efektívnu komunikáciu so zamestnancami.

Preskúmať viac prác