fbpx

DK Rámovanie

E-commerce riešenie pre obchod s umeleckými potrebami, s veľkým výberom produktov, ktoré obsahujú veľké množstvo variácií.

2022
E-commerce, WordPress, Dizajn

O projekte

Naším cieľom bolo vytvoriť E-commerce riešenie, ktoré efektívne odprezentuje produkty klienta a zároveň poskytne zákazníkom bezproblémový nákupný zážitok.

Klient mal k dispozícii niekoľko produktov s množstvom variácií, ktoré si vyžadovali web optimalizovaný na rýchlosť a efektivitu. Aby sme zákazníkom poskytli výnimočný zážitok z nakupovania, napojili sme obchod na samostatný server s podporou Elasticsearch, aby sme boli schopní poskytnúť rýchle výsledky vyhľadávania. Vynaložili sme veľké úsilie na optimalizáciu zvyšných aspektov stránky, aby sme zabezpečili, že sa na nej budú môcť zákazníci jednoducho orientovať.

Naše riešenie bolo navrhnuté tak, aby zvládalo veľké objemy návštevnosti a poskytovalo bezproblémové nakupovanie, bez ohľadu na zariadenie alebo polohu zákazníka. Zostali sme verní myšlienke doručiť nášmu klientovi rýchle a spoľahlivé riešenie, ktoré splní jeho požiadavky.

Preskúmať viac prác